пл.Народна, 6, м. Перечин, 89200 тел./факс (03145)2-14-54 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Код ЄДРПОУ 40384254

 


 

Виїзний прийом громадян - основна форма діалогу з громадськістю.

Згідно з графіком виїзних прийомів громадян, заступником начальника по Великоберезнянському районі Перечинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області Ольгою Рейпаші проведений виїзний прийом громадян в сільській раді с. Люта.

На прийомі побувало 10 осіб, яким було надано вичерпні відповіді на поставлені питання.    

 Основними питаннями з якими звертались громадяни на прийомі були:

- про зміни в пенсійному законодавстві;

- про порядок призначення пенсії за віком та по інвалідності;

- про підвищення пенсії з 01.05.2017 року;

- про залежність страхового стажу роботи від сплати страхових внесків;

- про право на перерахунок працюючим пенсіонерам;

- про виплату надбавки до пенсії пенсіонерам, які мають дітей до 18 років;

- про призначення надбавки за проживання в гірському населеному пункті.

Ольга Рейпаші розказала присутнім про добровільну участь в системі пенсійного страхування, запровадження накопичувальної системи та умов призначення пенсії, а також наголошено, що про всі зміни в пенсійному законодавстві можна прочитати в газеті «Пенсійний Кур’єр».

Звернення громадян – пріоритетний напрямок роботи Перечинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області

Аналіз підсумків роботи об’єднаного управління за 9 місяців  2016 року свідчить, що одним з пріоритетів діяльності управління є забезпечення конституційного права громадян на звернення та спрощення процедур отримання послуг в управлінні, скорочення строків їх надання, комфортності отримання одержувачами послуг, підвищення їх якості.

Дзвоніть на "гарячу" телефонну лінію – отримайте кваліфіковану відповідь

2015.12.30 title image smallВ Перечинському об'єднаному управлінні Пенсійного фонду Закарпатської області діє «гаряча» телефонна лінія, на яку можна звернутись з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій.

Необхідність надати допомогу кожному

2015.12.23 image title3 smallЗ метою поліпшення ефективності надання послуг в частині інформування та роз’яснення пенсійного законодавства громадянам району, спеціалістами управління Пенсійного фонду України в Великоберезнянському районі систематично проводяться виїзні прийоми громадян на базі сільських рад. Так, у грудні 2015 року з такою місією перший заступник начальника управління Володимир Білканич відвідав село Р.Пастіль.

Виїзний прийом громадян в с.Чорноголова

DSCF3154s 120На фоні подій, що відбуваються в нашій державі, зокрема, проведення реформ у сфері пенсійного забезпечення, територіальні органи Пенсійного фонду України продовжують прийом громадян з виїздом до населених пунктів.