пл.Народна, 6, м. Перечин, 89200 тел./факс (03145)2-14-54 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Код ЄДРПОУ 40384254

 


 

Особливості та правильність оформлення звітності

Обов’язком усіх без виключення роботодавців є подання звіту по єдиному соціальному внеску за своїх працівників. Для всіх роботодавців базовим звітним періодом є календарний місяць.

Заповнення звіту завжди починається із заповнення таблиці 6 "Відомості про нарахування заробітної плати (доходу) застрахованим особам". У дану таблицю вносяться відомості про суми нарахованої заробітної плати у звітному місяці у розрізі кожної застрахованої особи (працівника). Таблиця містить 21 реквізит. Зупинимося на обов’язкових полях для заповнення. Єдине, що слід відмітити, що дані реквізити будуть підставлятися автоматично у звіт, якщо ви попередньо внесете їх у довідники. Зробити це можна наступним чином: у Головному меню обрати підменю Довідники – Співробітники. Після чого відкриється вікно, в якому за допомогою відповідних кнопок можна буде створити, видалити та відредагувати дані про співробітника.

Виправлення помилок у звіті щодо ЄСВ

Усі працедавці повинні подавати до ПФУ за місцем обліку щомісяця звіт про суми нарахованої зарплати (доходу) застрахованих осіб та суми нарахованого ЄСВ. Та деколи, заповнюючи звіт, бухгалтери припускаються помилок. Форму звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування затверджено додатком 4 до Порядку №22-21 (далі — звіт).  Даним  Порядком №22-2  встановлено і правила формування та подання цього звіту до ПФУ. Зокрема, згідно із п.3.1  Порядку №22-2, звітним періодом для цієї форми звіту є календарний місяць, а подавати його слід не пізніше 20 числа місяця, що настає за звітним періодом.

Веб-портал – це можливість перевірки своєї заробленої плати, яку відображає роботодавець

Веб-портал – це сайт, або група сайтів з великою різноманітністю інформаційного вмісту. Портал містить велику кількість матеріалу та інформації спрямовної на певний шар населення. Веб-портали присв'ячені одній, або кільком тематикам.

 

Практичне застосування персоніфікованого обліку при переході органів Пенсійного фонду України на централізоване призначення пенсії

Управління Пенсійного фонду України працює над запровадженням нової системи обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, яка вже запрацює до кінця поточного року. При цьому дані про стаж і заробіток із системи персоніфікованого обліку завантажуються автоматично. В системі персоніфікованого обліку  Пенсійного фонду України накопичується та підтримуються в актуальному стані дані про стаж та заробітну плату працюючих починаючи з 01.07.2000 р.

Технології сьогодення - соціальні гарантії в майбутньому

web portal pfuУже два роки кожна застрахована особа (тобто кожен працівник), зареєструвавшись на веб – порталі Пенсійного фонду України, має можливість передивлятися відомості з системи персоніфікованого обліку: перелік страхувальників, які подавали на нього відомості, суми заробітної плати, з якої сплачені страхові внески, відмітки про сплату підприємством внесків за період, відомості про наявний спеціальний стаж.