пл.Народна, 6, м. Перечин, 89200 тел./факс (03145)2-14-54 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Код ЄДРПОУ 40384254

 


 

Легальна заробітна плата - забезпечена старість

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо  пенсійного законодавства, зокрема, в частині збільшення мінімальної заробітної плати серед роботодавців, перший заступник  начальника Перечинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області Оксана Олефір та головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Любов Васильовка провели День Пенсійного фонду України у магазині села Дубриничі.

В ході бесіди Любов Васильовка розповіла працюючим магазину та приватним підприємцям  про розмір мінімальної заробітної плати, а також про обов'язкову сплату єдиного соціального внеску, про негативні наслідки нелегального оформлення трудових відносин та отримання заробітної плати “в конвертах”.

Забезпечена старість - це легальна виплата всієї заробленої заробітної плати

Останнім часом все частіше доводиться зустрічатися з таким негативним явищем, як використання найманої праці громадян без оформлення трудових відносин.

Легальна зарплата – актуальна тема сьогодення

1436257085 55182c496771Основним фактором, який впливає на наповнення бюджету ПФУ є офіційна зайнятість населення, чисельність працюючих та рівень зайнятості. Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні дуже актуальне.

Наголос на детінізацію

2015 10 01 image title smallКрім нагальних питань, які повсякденно вирішуються спеціалістами управління Пенсійного фонду України в В.Березнянськкому районі, чи не найголовнішим є питання детінізації економіки країни.

Дещо про соціальний захист у стадії реформування

2015.05.27 title image smallСоціальний захист – це система відносин між державою, господарськими структурами з однієї сторони та громадянами з іншої, у процесі яких за рахунок частки ВВП утворюються і використовуються фонди фінансових ресурсів для матеріального забезпечення та обслуговування окремих категорій громадян. Вона складається з трьох елементів, кожен з яких має різне коло суб’єктів, джерела фінансування, умови та мету забезпечення, і включає такі форми:- соціальне страхування за рахунок обов’язкових страхових і добровільних внесків;

- державне забезпечення та надання соціальних послуг окремим категоріям громадян за рахунок державного бюджету;

- соціальну допомогу та соціальну підтримку непрацездатних громадян.