пл.Народна, 6, м. Перечин, 89200 тел./факс (03145)2-14-54 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Код ЄДРПОУ 40384254

 


 

Все про контрольно-перевірочну роботу в органах Пенсійного фонду

Відповідно до покладених на сектор платежів до пенсійної системи та контрольно-перевірочної роботи Перечинського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області завдань одним з основних є здійснення контролю за дотриманням страхувальниками вимог законодавства про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, правильність нарахування, обчислення, повноту і своєчасність сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування та інших платежів від підприємств, установ, організацій та громадян.

Безпосереднє спілкування з громадянами – основа інформаційно-роз‘яснювальної роботи управління Пенсійного фонду України

DSCF3188120Lut15 грудня 2015 року завідувач сектору платежів до пенсійної системи та контрольно – перевірочної роботи Ольга Байканич та в.о. начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Ганна Цинканич провели позапланову перевірку правильності зарахування та використання коштівтериторіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян у с. Люта.

Зустрічні перевірки достовірності видачі довідок – один із видів контрольних заходів органів ПФУ

DSCF3158120Одним із видів здійснення органами Пенсійного фонду України контрольних заходів є проведення зустрічних перевірок достовірності видачі довідок про заробітну плату та стаж роботи, виданих підприємствами, установами, організаціями для призначення пенсій.