пл.Народна, 6, м. Перечин, 89200 тел./факс (03145)2-14-54 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Код ЄДРПОУ 40384254

 


 

Шановні жителі села Загорб!

Повідомляємо Вас, що 24 квітня 2018 року з 10.00 год. к.ч. до 12.00 год. к.ч. в приміщенні сільської ради села Загорб відбудеться виїзний прийом громадян керівництвом Перечинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області.

Порядок припинення та поновлення виплат пенсій внутрішньо переміщеним особам.

         З питань поновлення виплати пенсій внутрішньо переміщеним особам, Перечинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області роз’яснює наступне :

Фінансування пенсій станом на 13 квітня 2018 року.

Станом на 13 квітня 2018 року Перечинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області профінансувало виплату пенсій та грошової допомоги за квітень 2018 року в сумі 15417,2 тис.грн., що становить 54,0 % місячної потреби на пенсійне забезпечення у квітні. Зокрема виплату пенсій, що здійснюється через поштові відділення, профінансовано за 15 число по всіх селах Перечинського та Великоберезнянського району та м.Перечин, через установи банків також за 15 число.

З ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ ЩИРО ВАС ВІТАЮ!

Фінансування пенсій станом на 6 квітня 2018 року.

Станом на 6 квітня 2018 року Перечинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області профінансувало виплату пенсій та грошової допомоги за квітень 2018 року в сумі 8350,0 тис.грн., що становить 29,0 % місячної потреби на пенсійне забезпечення у квітні. Зокрема виплату пенсій, що здійснюється через поштові відділення, профінансовано за 9 число по всіх селах Перечинського та Великоберезнянського району та м.Перечин, через установи банків також за 9 число.

Перечинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області розпочало фінансування виплати пенсій квітня 2018 року.

Перечинське об’єднане управління Пенсійного фонду України Закарпатської області розпочало фінансування виплати пенсій за квітень. Станом на 04.04.2018 року профінансовано 4 число квітня місяця.

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ ПРАЦЮЮЧИМ ПЕНСІОНЕРАМ, ДОНОРАМ ТА ПЕНСІОНЕРАМ У ЯКИХ МАКСИМАЛЬНА ПЕНСІЯ

З 1 квітня поточного року розпочато перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам. Це стосується винятково тих, хто після виходу на пенсію продовжував працювати, набував страховий стаж, але свого часу не звернувся або поки що не звернувся до органів Пенсійного фонду. Це стандартний індивідуальний перерахунок, який проводився працюючим пенсіонерам кожні два роки. Але, якщо раніше пенсіонер повинен був звернутися в орган Фонду особисто і подати відповідну заяву, то зараз і в подальшому такий перерахунок пенсій працюючих пенсіонерів проводитиметься автоматично, незалежно від того, звернеться людина чи ні.

ПЕРЕРАХУНОК ПЕНСІЙ «ВІЙСЬКОВИМ» ПЕНСІОНЕРАМ

Перерахунок пенсійних виплат пенсіонерам з числа військовослужбовців проводиться на виконання постанови Уряду від 21.02.2018 № 103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби та деяким іншим категоріям осіб".

Робоча зустріч спеціалістів пенсійного фонду з керівником Т.Реметівського психоневрологічного інтернату.

Цього тижня спеціалістами Перечинського об’єднаного управління ПФУ Закарпатської області було проведено робочу зустріч з керівником Т.Реметівського психоневрологічного інтернату Оксаною Ігнатижак.

За "круглим столом" з членами комісії з питань захисту прав дитини

3аступником начальника Перечинського об’єднаного управління Пенсійного фонду по Великоберезнянському районі Ольгою Рейпаші проведено зустріч з членами комісії з питань захисту прав дитини.