пл.Народна, 6, м. Перечин, 89200 тел./факс (03145)2-14-54 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Код ЄДРПОУ 40384254

 


 

Відбувся черговий виїзний прийом у с. Зарічево

18 січня 2018 року в с. Зарічево відбувся виїзний прийом громадян за участі першого заступника начальника Перечинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області Оксаною Олефір та начальників структурних підрозділів управління Іриною Гутич та Русланою Фізер. 

ПЕРЕЧИНСЬКЕ ОБ’ЄДНАНЕ УПРАВЛІННЯ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ!

Перечинське об’єднане управління Пенсійного фонду України інформує, що, завтра, 18 січня 2018 року о 10.00 год. в с. Зарічево у приміщенні сільської ради першим заступником начальника об’єднаного управління Оксаною Олефір, начальником відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій по Перечинському районі Іриною Гутич та начальником відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації Русланою Фізер буде проведено виїзний прийом громадян. 

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ НАДАЄ ІНФОРМАЦІЮ

З 1 січня 2018 року Пенсійним фондом України відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» від 03.10.2017 № 2148-VIII (далі – Закон № 2148) проведені перерахунки пенсій, а саме:

 

Фінансування пенсій станом на 12 січня 2018 року.

Станом на 12 січень 2018 року  Перечинське об’єднане управління Пенсійного фонду України  Закарпатської області профінансувало виплату пенсій та грошової допомоги за січень 2018 року в сумі 14502,8 тис.грн., що становить  50,3  % місячної  потреби на пенсійне забезпечення у січні. Зокрема виплату пенсій, що здійснюється через поштові відділення, профінансовано за 14 число по всіх селах Перечинського та Великоберезнянського району та м.Перечин, через установи  банків також за 14 число.

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ ІНФОРМУЄ

Законом України від 3 жовтня 2017 р. № 2148-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» (далі –Закон № 2148), який набрав чинності 11 жовтня 2017 року внесено зміни до деяких законодавчих актів України, які набирають чинності:

  1. 1.З 11.10.2017 зміни до:

Відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

В останні дні грудня 2017 року відбулося чергове засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, в якому прийняла участь заступник начальника відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Перечинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області Мошак Вікторія .

 

СПІВЧУТТЯ

Колектив Перечинського об’єднаного управління ПФУ Закарпатської області висловлює співчуття колезі – Піддубній Мар’яні Ярославівні - у зв’язку зі смертю батька.

В цей скорботний час ми з глибоким сумом і скорботою поділяємо Ваше горе та підтримуємо Вас.

 

З Різдвом Христовим!

Rizdvo 2018

З Новим роком!

Роз’яснення основних аспектів пенсійної реформи жовтня 2017 року

Так, вчергове відбувся виїзний прийом громадян начальником об’єднаного управління Василем Кіриком та завідувачем сектору обслуговування громадян Оксаною Стегура у Тур’ї Реметівську сільську раду Перечинського району.