пл.Народна, 6, м. Перечин, 89200 тел./факс (03145)2-14-54 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Код ЄДРПОУ 40384254

 


 

Унікальний старовинний міст римського стилю знаходиться на Великоберезнянщині

120mistБерезнянщина є унікальною природною зоною з надзвичайними рекреаційними можливостями та красою природи, вражає багатством флори і фауни, славиться культурно- історичними пам’ятками, цікавими туристичними об’єктами, археологічними знахідками.

Пенсійщики взяли участь в святкуванні Першого дзвоника

2015.09.02 title image smallПерше Вересня – День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика. Звідусіль лунають теплі поздоровлення і кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик Першого дзвоника, який сповістив про шикування на урочисту лінійку.

Великий Березний відсвяткував 606-ту річницю

2015.08.27 title image smallЗавдячуючи організаторам та сценаристам проведення дня селища Великий Березний, святкове дійство вдалося на славу. 22 серпня 2015 року на центральній площі селища у післяобідню пору зібралося чимало мешканців та гостей Великого Березного. Святкування почалося задовго до урочистості – уже традиційно відзначається конкурс дитячого малюнка на асфальті та проходять спортивні змагання.

Великоберезнянщина є частиною етнографічної групи українців під назвою лемки

Населення держави або його мешканці, національна та етнічна єдність суспільства, мовний фактор – являють собою народ. У перекладі з грецької, народ означає етнос, або історичну спільність людей на певній території з особливостями мови, культури, традицій. Серед народів світу вагоме місце займають слов’яни.

Кімната-музей у селі Лубня

Через мальовничу гірську місцевість села на Великоберезнянщині розкидані вздовж річки Уж та впадаючих в неї потічків. Між собою вони майже нічим не відрізняються, але в кожному селі історично збереглися свої традиції, творчість у людей була винятково індивідуальною. До наших часів за допомогою любителів нашого краю збереглися стародавні ремеслярські знаряддя, мистецькі витвори, одяг, речі хатнього вжитку тощо.