пл.Народна, 6, м. Перечин, 89200 тел./факс (03145)2-14-54 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Код ЄДРПОУ 40384254

 


 

Погашення заборгованості до бюджету Пенсійного фонду - один із пріоритетів роботи Перечинського об‘єднаного управління Пенсійного фонду України

Начальник Перечинського об‘єднаного  управління Пенсійного фонду України Василь Кірик взяв участь у засіданні комісії з питань заборгованості, що відбулась 24 травня 2017 р. в Перечинській РДА. На порядку денному, крім інших, розглядались питання заборгованості по платежах до управління Пенсійного фонду по Перечинському районі, в т.ч. детально розглянуто борг  Закарпатської  лісопромислової дільниці.

Начальник об‘єднаного управління Василь Кірик зауважив, що заборгованість по платежах до Пенсійного фонду зменшено на 7,1 тис. грн. або на 0,7%. Так, станом на 01.01.2017 р. борг складав 729,6 тис. грн., а станом на 24.05.2017 р. – зменшено до 722,5 тис. грн. Повідомив, що до порушників  застосовувались всі заходи, визначені законодавством.

Заборгованість до Пенсійного фонду – це несвоєчасна виплата пенсій

Робота Пенсійного фонду спрямована, перш за все, на забезпечення повного і своєчасного надходження коштів до бюджетів і цільових фондів всіх рівнів, зменшення і остаточного погашення заборгованості платників фонду та забезпечення безперебійного фінансування пенсійних виплат. На сьогоднішній день «пенсійне питання» є найактуальнішою темою серед населення України. Однак, самі роботодавці не дотримуються чітко встановленого законом порядку та строків сплати загальнообов’язкових платежів, цим самим не усвідомлюють те, що недоотримані Пенсійним фондом кошти, могли б бути спрямовані на фінансування пенсій та грошової допомоги тим, хто її потребує, а ще й на зарахування працівникам страхового стажу, який відіграватиме в майбутньому важливу роль при призначенні пенсії.

На постійному контролі борги до Пенсійного фонду України

DSCF2566120sssSВідбулося засідання тимчасової робочої групи з питань координації дій з погашення заборгованості до Пенсійного фонду України управління Пенсійного фонду України в Великоберезнянському районі, в якій взяли участь представники управління ПФУ, представники Великоберезнянського відділення Ужгородської ОДПІ та відділу ДВС Великоберезнянського РУЮ.

Важливий резерв наповнення бюджету Пенсійного фонду України є джерело надходження коштів від погашення боргів

2015.08.21 image title small 3Борг зі сплати страхових внесків та по відшкодуванню пільгових пенсій до Пенсійного фонду станом на 01.07.2015 року по управлінню становить 2557,4 тис. грн.

у т. ч. по страхових внесках 640,5 тис. грн.

по пільгових пенсіях 1916,9 тис. грн.

Боржники до Пенсійного фонду та вплив боргу на призначення різних видів пенсій

Своєчасність та повнота сплати внесків до бюджету Пенсійного фонду мають безпосередній вплив на розмір пенсії майбутніх та сьогоднішніх пенсіонерів. За нормами Закону України "Про загальнообов"язкове державне пенсійне страхування" у страховий стаж для визначення розміру пенсії включаються періоди, за які щомісячно сплачені страхові внески в Пенсійний фонд в сумі не менше мінімального страхового внеску, розрахованого від мінімальної заробітної плати.