пл.Народна, 6, м. Перечин, 89200 тел./факс (03145)2-14-54 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Код ЄДРПОУ 40384254

 


 

В рамках Дня Пенсійного фонду України у селі Дубриничі Перечинського району Закарпатської області проведено зустріч з трудовим колективом та учнями Дубриницької ЗОШ І-ІІІ ступенів

З метою поліпшення ефективності надання послуг в частині інформування та роз’яснення пенсійного законодавства громадянам, фахівцями Перечинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області в рамках Дня Пенсійного фонду України  у селі Дубриничі Перечинського району Закарпатської області  проведено зустріч з трудовим колективом  та учнями Дубриницької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Перший заступник  начальника Перечинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області Оксана Олефір та головний спеціаліст фінансово-економічного відділу Любов Васильовка провели тематичний урок з учнями 9-10 класів Дубриницької ЗОШ І-ІІІ ступенів на тему: «Про пенсійне забезпечення». Урок відкрила директор школи Оксана Тичак, яка зупинилася на питанні необхідності отримання учнями мінімуму знань у сфері пенсійного забезпечення навіть із шкільного віку. Мета цього заходу - поглиблення знань учнів про основні завдання та функції Пенсійного фонду, залежність страхового стажу на майбутню пенсію. Із зацікавленням підлітки слухали про нові тенденції, запроваджені Пенсійним фондом України, про важливість легального працевлаштування.

До уваги підприємців!

З 1 січня 2017 року фізичні особи - підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, зобов’язані сплатити єдиний внесок за місяць у сумі не менше 0,5 мінімального страхового внеску*. Відповідні періоди здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу** зараховуються пропорційно до сплаченого єдиного внеску.

У 2017 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб підприємців становить 704 грн. на місяць (3200 грн. х 22 відсотки).

Отже, для фізичних осіб - підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, та віднесені до першої групи платників єдиного податку, обов’язковою є сплата єдиного внеску у сумі не менше 352 грн. щомісяця.

Сплата збору на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій – одна із складових бюджету Пенсійного фонду

Одним із джерел надходження коштів до Пенсійного фонду України є збір на обов'язкове державне пенсійне страхування з окремих видів господарських операцій, а саме:

 

Володимир Білканич, перший заступник начальника управління: "Збільшені видатки району на заробітну плату – збільшені надходження єдиного соціального внеску"

2015.12.21 title image smallЗ наближенням нового року стало традицією аналізувати фінансовий стан поточного року та прогнозувати місцевий бюджет на майбутній рік. І цьогоріч обговорювалися ці питання начальниками В.Березнянського фінансового управління Ганною Химич, В.Березнянського відділення Ужгородської ОДПІ Світланою Заяць та першим заступником управління Пенсійного фонду України в В.Березнянському районі Володимиром Білканичем.

Власні надходження перевищили планові показники

2015.08.18 iamge title smallОсновним джерелом формування бюджету Пенсійного фонду України є розподілені суми єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та суми страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.