пл.Народна, 6, м. Перечин, 89200 тел./факс (03145)2-14-54 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Код ЄДРПОУ 40384254

 


 

Все про нові умови призначення та перерахунку пенсій відповідно до положень ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» розказано на зустрічі з працівниками фінансового управління Великоберезнянської райдержадмініст

FaceBook  

Зацікавленою та змістовною була зустріч начальника Перечинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Закарпатської області  Василя Кірика з працівниками  фінансового управління Великоберезнянської райдержадміністрації.

         Основним месіджем розмови був  ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій» у частині спеціальних пенсій, перерахунку пенсій державним службовцям, порядок виходу на пенсію у 2018 році, можливість «купити» стаж.

         На закінчення Василь Кірик звернув увагу працівників управління на послуги які надає Пенсійний фонд, можливість дистанційного призначення пенсій, перехід на електронні пенсійні справи.

         Начальник об’єднаного управління закликав працівників фінансового управління зареєструватися на Веб – порталі, а також взяти участь у підписці відомчих періодичних видань, які детально роз’яснюють  всі новації пенсійного законодавства.